• GTOS Terapi bel, boyun, sırt ve eklem ağrıları için kesin çözüm müdür?

  Bu konularda “kesin çözüm”, “garantili uygulama” gibi kavramlar geçerli ve etik değildir. Ancak istatistik verilebilir. GTOS Terapi’nin ağrı şikayetlerinde tek seanslık uygulama sonucunda yüzde 85,6 oranında memnuniyetle karşılandığı belirtilmektedir.

 • GTOS Terapi kaç seans alınmalıdır?

  GTOS Terapi’nin hangi sıklıkta ve kaç seans uygulanması gerektiği, kişiye göre değişmektedir. GTOS Terapi planı uzman fizyoterapistimiz tarafından kişinin verilerinin incelenmesi ve gözlemden geçirilmesi sonucunda belirlenmektedir. Ancak ağır ağrılı vakalar da dahil olmak üzere istenen sonuca büyük çoğunlukla tek seansta ulaşılabilmektedir.

 • GTOS Terapi’nin başarısını etkileyen unsurlar nelerdir?

  GTOS Terapi’nin başarısı terapiyi uygulayan kişinin alanındaki yetkinliği, ağrı şikayeti olan kişinin durumu ve dikkat etmesi gerekenlere uyması, bazı durumlarda kalıcı çözüm için klinik masaj, fizyoterapist eşliğinde pilates gibi uygulamalarla desteklenmesi gibi etkenlere bağlıdır.

 • GTOS Terapi’nin yan etkisi var mıdır?

  Herhangi bir invaziv işlem, kimyasal, ilaç kullanımı, ışın gibi bileşenler kullanılmamakta, titreşime dayalı zararsız bir işlem uygulanmakta olup herhangi bir yan etki riski bulunmamaktadır.  Bu nedenle birkaç kez ameliyat geçirmiş kronik vakalardan ağır akut vakalara, tansiyon, şeker hastalarından hamile kadınlara kadar herkese uygulanabilmektedir.

 • Ücretler ne kadar?

  Gerek GTOS Terapi, gerekse diğer sağlıklı yaşamı destekleyici hizmetlerimiz kişilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda programlanmakta, dolayısıyla maliyetler de buna göre değişmektedir. Sizin için bir maliyet öngörebilmemiz için lütfen bizi telefonla arayınız.

 • Terapi ücretleri sigorta tarafından karşılanıyor mu?

  Hayır, terapilerimizin ücretleri sigorta kurumları tarafından karşılanmamaktadır.

 • GTOS terapi nasıl uygulanıyor?

  Detaylı Bilgi Almak İçin Gtos Terapi Nasıl Uygulanıyor Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz