Kurumsal Profil

NED Sağlıklı Yaşam Merkezi, kurucularının kendi sağlıklı yaşam yolculukları sırasında destek alıp şifa buldukları yöntemleri tek bir çatı altında toplayarak herkes için ulaşılabilir kılma düşüncesi doğrultusunda 2019 itibariyle hizmet sunmaya başladı. İsmini kurucuları Nihat, Engin ve Deniz’in isimlerinin baş harflerinden alan NED, ününü ise alanında öncü fizyoterapist, terapist, masör ve masözlerinden aldı.
NED Sağlıklı Yaşam Merkezi, aynı zamanda “ağrısız yaşam” sloganı ile tanınan ve bel, boyun, omuz, diz gibi çeşitli ağrı şikayetlerinin giderilmesinde etkin bir destek sağlayan GTOS Terapi’yi Mavişehir ve civarında yaşayanların yakınına getirdi. Neuromuscular bir terapi yöntemi olan GTOS, böylelikle ilk kez Mavişehir’de de faaliyet göstermeye başladı.
İlk etapta bel, sırt, boyun ve çeşitli eklem ağrılarını gidermeye yönelik GTOS Terapi’ye ağırlık veren NED Sağlıklı Yaşam bünyesinde ayrıca insan vücudunun başta iskelet ve kas sistemi olmak üzere çeşitli sistemlerinin iyilik halini koruyucu ve güçlendirici uygulamalar da yer buldu. Bunlar arasında klinik masaj uygulamaları, fizyoterapist eşliğinde pilates uygulamaları, gebe pilatesi, gebe egzersizleri de bulunuyor.
GTOS Terapi, NED Sağlıklı Yaşam bünyesinde fizik tedavi, ilaç tedavisi hali hazırda süren ya da bitmiş, ameliyat olmuş ya da olmamış fark etmeksizin tüm ağrı şikayeti olanlara uygulanabiliyor. GTOS Terapi, NED Sağlıklı Yaşam bünyesinde fizyoterapist tarafından bizzat uygulanıyor. Çoğunlukla iki seanslık GTOS terapi uygulaması sonucunda ağrı şikayetleri giderilebiliyor. NED Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesindeki masaj, pilates gibi farklı uygulamalar için de alanında uzman isimler görev alıyor.
Ağrısı olanları desteklemeyi, ağrısı olmayanların ise iyilik halini kalıcı ve güçlü kılmayı hedeflerken tamamen ağrısız, acısız, yan etkisiz yöntemlerin uygulandığı NED Sağlıklı Yaşam Merkezi, bu yaklaşımını “keyifli sağlık” sloganı ile özetliyor…

Ekibimiz